Choď na obsah Choď na menu
 


Príbehy s UFO

15. 10. 2009

UFO v Seredi

Sobota, Júl 12th, 2008

“Dnes asi o 00.30 som pozoroval objekt, najprv som si myslel že je to družica, ale po priamom lete ktorý trval asi 20 s čo som ho začal pozorovať , nastala zmena kurzu objektu asi o 30 stupňov , po asi 10 s znova zmena kurzu v opačnom smere a niečo menšom uhle a po pár sekundách zmizol, pričom bola úplne čistá obloha.

Zaujalo ma to že tie zmeny kurzu boli totálne ostré, žiadne oblúky, proste uhly ako podľa pravítka.

UFO v Stupave

Piatok, Jún 29th, 2007

Dnes 29.06.2007 o 00.48 som fajčila v okne. Z okna mám krásny výhľad na les, ako si tak fajčím, tak som zbadala ako nad lesom zasvietilo veľmi silné biele svetlo, myslela som si, že určite tade ide auto a má diaľkové alebo že to je asi lietadlo, ktoré odtiaľ vzlieta (aj keď tam nie je žiadne letisko). Pozorovala som ako to svetlo stúpa vyššie a vyššie priamo hore, keď už bolo dostatočne vysoko, tak sa to pohlo mojím smerom, tak som si vravela, no to sa teraz pozriem či to je lietadlo alebo „to“ ufo. Letelo to potichu, až keď sa to objavilo nad našou bitovkou, tak to hučalo dá sa povedať ako lietadlo. Svietilo to strašne silno bielym svetlom a na jednom boku bola zelená žiarivka a na druhom boku červená žiarivka, ktorá v kuse svietila. Keď „to“ prelietavalo cez našu bytovku, tak som sa nahla z okna, aby som sa lepšie pozrela na to čudesné lietadlo a skoro som odpadla….. Lietadlo to vážne nebolo, aspoň ja som také lietadlo v živote nikde nevidela, bol to vážne tanier, ale vzadu sa rozširoval, vlastne tvarom mi pripadal ako plná podkova. Prvé čo som si pomyslela: „No tebe už dobre šibe“. Ako som dofajčievala, tak zrazu som periférne spozorovala silný záblesk, hovorím si – asi sa blýska, ale neblýskalo sa, po oblohe behali/lietali asi 4 neidentifikovateľné objekty. Zasa som si logicky vydedukovala, že to sú hviezdy, ale ako som ich tak pozorovala, tak som zistila, že to hviezdy nebudú, lietali hore-dolu-doprava-doľava a blikali – jasne som videla zelenú a červenú farbu.

Ešte asi hodinu som sedela v okne s nemým úžasom a „logicky“ si vysvetľovala to na čo som sa pozerala a na ten veľký objekt, ktorý ponad mňa preletel a videla som ho tak jasne ako sa teraz pozerám na tento monitor."